4 Ocak 2012 Çarşamba

Yelda ♥ Levent


Güzel gelinim Yelda ile arkadaşı Yasemin'in düğün fotoğrafları sayesinde tanıştık (Yasemin ve Cengiz’in düğün fotoğrafları için TIK )

Düğün günü buluşmamız biraz karışık olmuştu Yelda makyajını yaptırıp beni almaya gelmişti,yaklaşık 6-7 telefon konuşmasından sonra buluşabildik.Arabaya bindiğimde o kadar güzel bi bayanla karşılaşmıştım ki facebooktaki fotoğraflarından edindiğim görsel bilgi tamamen yanlıştı.Makyajı kesinlikle muhteşemdi gözlerinin içi ışıl ışıldı, ama sanırım normalde de öyleler dolayısıyla kuaförde Yelda’nın yüzünü çekmeye doyamadım…:)

Saçları düğüne kadar saçlarını uzatmaya çalışan hemen her gelinin aksine kısacıktı ve ben çok beğendim, saçlar kısa olunca kuafördeki işimiz de çabucak bitti ve ondan sonra biraz benim için zor anlar başladı ..:)
Yelda fotoğraf çekimlerinin mutlaka dışarıda olmasını istiyordu Levent ise ben dışarıda poz veremem bir stüdyoya gidelim diyip duruyordu. Levent'in arkadaşı da miting var (seçim öncesiydi)yetişemeyiz diyince ben Yeldayla kaldım bir yandan Yelda’yı teselli ediyorum makyajı bozulacak diye ödüm patlıyor, bir yandan da Yelda ben geri dönerim sorun olmaz bak şurada stüdyo var falan diye konuşuyorum ..Sonra Levent'in arkadaşı Murat’ın yanına gidip şöyle böyle deyip ikna etmesini sağladım ve Florya Tesisleri'ne geçtik,geçtik ama Levent pek poz vermedi halbuki zamanında modellik yapmış ne pozlar verirdi :)sanırım en kısa çekimim oldu 20 dakika falan sürdü ama işimize yarayacak kadar kare çekmiştik … Levent imzayı attıktan sonra gece sonunda ya Sibel iyi ki vardın çok güzel geçti deyip durdu…Sonradan da fotoları en çok beğenen o olmuş …)

Yelda'nın gelinliği de muhteşemdi ben gelinliklerde bir kere giyilmesinden olsa gerek pek sadelikten yana olamıyorum kendi gelinliğimin de 7 mt kuyruklu hep taşlı olması bundan olsa gerek, şimdi de beğendiklerim genelde hep böyle ama tabi alırken de vücut tipinize uygun olması çok önemli. Yelda gösterişli gelinliğini altında ezilmeden fazlasıyla güzel taşıdı.Güzel çiftime sibelgürüney photography ile en özel günlerini ölümsüzleştirdikleri için teşekkür ediyor,bir ömür boyu mutluluklar diliyorum.

2 yorum:

yelda dedi ki...

sibelcimm yaaa tekrar o günü yasamıss oldummmm... Ellerıne saglık bunlarda süper olmusss... torunlara anlatılacak bigündüü.. senı yatıstırmaların süperdı ınan senden baska kımse böyle pozıtıf olamazdıı.. hep aklımızda ,albumuzde bas koşede seninle birlikte hatırlanıyosunn ;)))

Hikaye Fotoğrafçısı Sibel Gürüney dedi ki...

Yeldacım,telaşıyla heyecanıyla,stresiyle güzel bir gündü...ben de hep hatırlayacağım :))